bodrumhumanity@gmail.com

Çocuklarla Eğlenceli Sanat Projesi

Çocuklarla Eğlenceli Sanat Projesi

6 haftalık programlar şeklinde tasarlayıp sürdürdüğümüz eğlenceli sanat projemizin ilkini İslamhaneleri Mahallesi’nde sürdürmekteyiz. İlkokul çağındaki çocuklarımızın çevreye ve sanata olan bilincini güçlendirmeyi hedeflediğimiz çalışmalarımızda en büyük önceliğimiz onların keyifli dakikalar geçirmesi.

Projemizi Bodrum’un farklı mahallelerinde de gerçekleştirebilmek adına şimdiden kollarımızı sıvadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru / Announcement

Bodrum’da Insanca Yaşam Derneği Türkiye’deki deprem felaketinde zarar görenlere çeşitli şekillerde yardım ediyor:

  • Bodrum’a gelen depremzedelere giysi ve temel ihtiyaçlar içeren “hoşgeldin” paketi dağıttık ve bu destek Bitez afet merkezine ihtiyaç malzemeleri bağışlayarak devam ediyoruz.
  • 3 hafta'ya kadar Samandağ/Hatay’daki seyyar mutfağımız, depremzedelere ve yardım görevlilerine 24 saat sıcak yemek servisi yaptık.
  • Afetin ilk haftasında gönüllülerimizin olduğu bölgelerde (ör. Malatya ve Adana) kışlık giyecekler ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıttık

Çalışmalarımıza destek olmak isterseniz “bağışcımız ol” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum Humanity is supporting the earthquake disaster in Turkey in multiple ways:

  • We provided clothing /essentials and “welcome” packets to survivors arriving in Bodrum and we continue to support survivors through donations of these items to the Bitez center.
  • Our Mobile Kitchen in Samandağ/Hatay served hot food around the clock to survivors and aid workers for the first 3 weeks of the disaster.
  • We distributed warm clothes and essentials in areas through our volunteers on the ground during the first week of the disaster e.g. Malatya and Adana.

To support our efforts, you may visit our Donate page.

This will close in 10 seconds