bodrumhumanity@gmail.com

Bize Katılın

Tüm Türk vatandaşları ve ikamet izni olan yabancı ülke vatandaşları Bodrum’da İnsanca Yaşam’a üye olabilirler. Turistik vize ile Türkiye’de geçici olarak ikamet eden yabancı ülke vatandaşları “Misafir Üye” olarak katılabilirler. Bu üyeler, üye giriş ücreti  ödemezler, fakat diğer taraftan derneğin genel kurullarına katılamaz ve oy kullanamazlar.

Yeni üyelerden derneğimiz 2022 yılı için yıllık aidat olarak 50,00 TL olmak talep etmektedir. 

Üyelik başvurusu için dernek sekreterimiz ile iletişim kurmanız gerekir. Üyeliğinizin işlenmesi için iletmeniz gerekenler:
1- Doldurulmuş üyelik formu
2- Kimlik (TC veya Yabancı İkamet Tezkeresi) fotokopiniz
3- Beğendiğiniz bir fotoğrafınız (Üye fotoğraf arşivimiz için)
4- Giriş ücreti artı yıllık aidat ücreti ödenmesi (havale dekontu veya nakit)

Yıllık Üyelik Aidatları Nasıl Ödenir ?

Üyelerimiz her yılın başında, Dernekler Kanunu gereğince, üyelik aidatlarını (üyelik tarihine bakılmaksızın), yılın ilk 3 ayı içinde ödemeye davet edileceklerdir. Üyelik aidatlarınızı aşağıda bulacağınız alternatiflerden birini kullanarak ödeyebilirsiniz:
Derneğimizin hesabına yatırabilirsiniz :
Hesap adı: Bodrum’da İnsanca Yaşam Derneği:

Hesap numaramız
Not: Havale ile ödeme yaparsanız açıklama alanına “isminiz soyadınız yıl aidat” ekleyiniz. 

Üyelikten nasıl İstifa Edilir ?

Dernek üyeliğinden istifa etmek istiyorsanız, lütfen sekreterimize başvurunuz.
4721 sayılı Türk Medeni Kanununun 70. Maddesi gereğince dernekten çıkan veya istifa eden üyeler, derneğe yazılı bildirimde bulunmadıkları takdirde, üyelikte bulundukları sürenin ödentisini vermek zorundadırlar.
Şayet üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız, ayrılmanızı veya istifanızı dernekler kanununa uygun bir şekilde sonlandırabilmemiz için lütfen bizimle temasa geçiniz.
Dernekler İl Müdürlüğü tarafından yapılacak muhtemel bir incelemede zamanında tahsil edilemeyen aidat borçları hakkında hesap verecek olan merci ne yazık ki yönetim kuruludur.

This will close in 10 seconds